Novinky

17.01.2023

"Milionář mezi námi"

Děkujeme panu p. Karlu Janečkovi za projekt „Milionář mezi námi“, do kterého byl náš spolek zařazen

Celá zpráva
Vítáme vás v novém roce 2023

Vítáme vás v novém roce 2023

Podle rčení „jak na Nový rok, tak po celý rok“ jsme 1.1.2023 vyrazili s vozíčky na procházku ze Šťáhlav na zámek Kozel.

Celý článek

DAVID a GOLIÁŠ

Vítáme vás v novém roce 2023

Podle rčení „jak na Nový rok, tak po celý rok“ jsme 1.1.2023 vyrazili s vozíčky na procházku ze Šťáhlav na zámek Kozel.

Podle rčení „jak na Nový rok, tak po celý rok“ jsme 1.1.2023 vyrazili s vozíčky na procházku ze Šťáhlav na zámek Kozel. Počasí bylo téměř letní – 16 st. Celsia. A tak jsme nebyli jediní, kteří měli stejný nápad, užít si první den nového roku, roku 2023 na čerstvém vzduchu. Účast nebyla nejhojnější (velká nemocnost dětí),ale doufáme, že jsme založili tradici novoročních pochodů našeho spolku a pevně věříme, že příští rok se nás sejde více.

Přejeme všem mnoho zdraví, štěstí a životní síly do roku 2023

Zpět